Intel i5-12400F, 2.5 GHz, LGA1700, Processor threads 12, Packing Retail, Processor cores 6, Component for Desktop
- TootjadIntel
- Mudel: BX8071512400F
- Saadavus: 5
-
184€
Intel i5-12400F, 2.5 GHz, LGA1700, Processor threads 12, Packing Retail, Processor cores 6, Component for Desktop
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 105.00 mm |
| Brutokaal | 0.46 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 120.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 80.00 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth master carton | 364 mm |
| Gross height master carton | 120 mm |
| Gross width master carton | 127 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Komponent | Desktop |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Net weight master carton | 1.525 kg |
| Netokaal | 0.32 kg |
| Paber/Papp | 120.00 g |
| Pakendamine | Retail |
| Plastik (ilma PET-ita) | 24.00 g |
| Protsessori harud | 12 |
| Protsessori mudel | i5-12400F |
| Protsessori perekond | i5-124xx |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| Protsessori sagedus | 2.5 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Sagedusvahemik | 2.5-4.4 GHz |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.14 kg |
| Tare weight master carton | 0.055 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: intel i5-12400f, 25 ghz, lga1700, processor threads 12, packing retail, processor cores 6, component for desktop, bx8071512400f, intel, protsessorid

